KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716264
nr 1671 6264
Elis Barkstedt
(1888-1960), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -27, räv och änder. Olja på duk, 93x130 cm, yttermått inklusive ram: 107x145 cm
Elis Barkstedt, svensk bildkonstnär född 1888, död 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:40:15
6/1 18:20:32
Elis Barkstedt
Läs mer om Elis Barkstedt